K-LASER BLUE VETERINARY

K-LASER BLUE VETERINARY  – je veterinární laser, který spojuje invazivní a neinvazivní-terapeutické indikace. Exceluje v řezu měkkých tkání – chirurgii, dermatologické terpii a též je možné laser využít pro rehabilitační terapeutickou problematiku. Jako první používá modrou vlnovou délku 445 nm, která je absorbována hemoglobinem a melaninem, na rozdíl od laserů používajících infračervené spektrum, kde je energie absorbována především vodou. Při řezu měkkých tkání nabízí mnoho zásadních výhod, jako vyšší energetickou účinnost, termicky nepoškozuje okolní tkáně, má vyšší antibakteriální účinky, zákroky jsou bez krvácení – operatér má tak přehledné pracovní pole. Další dvě vlnové délky 970 nm a 660 nm podporují povrchovou a hlubokou tkáňovou biostimulaci.

Nespornou VÝHODOU je bezúdržbovost, až 5letá záruka, nízké provozní náklady a maximální bezpečnost pro pacienta i operatéra. Všechny komponenty mohou být sterilizovatelné.

  • 3 vlnové délky 445nm + 660nm + 970nm pro invazivní a neinvazivní aplikace.
  • Nová modrá vlnová délka 445nm, která je transparentní vůči vodě, termicky nepoškozuje okolní tkáně.
  • Vlnová délka 445 nm má vysokou absorpci hemoglobinem, zaručuje okamžitou hemostázu, koagulaci, zákroky jsou bez krvácení. Operatér má tak čisté a přehledné pracovní pole.
  • Při chirurgických zákrocích je možnost současné biostimulace, zákroky jsou tak mnohem šetrnější, aktivují regenerační proces.
  • Možnost přepnutí čistě do biostimulačního / terapeutického módu.
  • Stabilní, bezúdržbová, bezporuchová technologie podložená 5letou zárukou.
  • Široká nabídka přednastaveného programového vybavení.
  • Nadstandardní příslušenství.

K-Laser Blue Veterinary

K-Laser Blue Veterinary je charakterizován rozhraním, které umožňuje výběr z několika typů indikací, které zaručují precizní přesnost řezů během chirurgických výkonů.

K-Laser Blue Veterinary nabízí možnost při chirurgickém zákroku kombinovat modrou 445 nm vlnovou délku s infračervenou 970 nm vlnovou délkou, čímž se dosáhne lepšího (hlubšího) ablativního efektu (DISB modalita), nebo umožňuje zvýšení biostimulačních účinků (ISB modalita).

K-Laser intuitivní software pracuje s větším množstvím dynamických fází. Umožňuje tak měnit parametry zvoleného programu, jako jsou vlnové délky, frekvence, energie a výkon. S použitím jediného přístroje vám toto zařízení garantuje širokou škálu vysoce efektivních terapeutických programů, přes regeneraci-hojení tkání až k posílení imunitního systému.

Excelentní v chirurgii

K-Laser Blue Veterinary používá vlnovou délku v modrém spektru. V porovnání s jinými lasery, které používají vlnové délky v infračerveném spektru má mnohem vyšší výkon a širší spektrum indikací. Snižuje termální poškození okolních tkání a nabízí optimální interakci s hemoglobinem. Díky těmto možnostem garantuje mnohem lepší a precizní chirurgické řezy, než infračervené lasery.

K-Laser Blue Veterinary garantuje ideální přehlednost v oblasti místa zákroku a to díky okamžitému stavění krvácení. Díky speciálnímu optickému vláknu se zabraňuje bakteriální kontaminaci a utváří tak čisté operační pole bez přítomnosti krve.

445nm – vysoká chirurgická a antibakteriální účinnost

Vlnová délka 445 nm ovlivňuje molekuly na systémové úrovni. Je o mnoho tříd lépe absorbována hemoglobinem a melaninem, než lasery pohybující se v infračerveném spektru. Také je velmi efektivní vůči různým baktériím, což vede ke tkáňové sterilizaci. Umožňuje tak dosažení excelentních výsledků při řezu do tkání, či při vaskulárních zákrocích. Též je efektivní při léčbě např. proleženin a syndromu diabetické nohy.

970nm – mikrocirkulace

Vlnová délka 970nm je v lidském organismu velice dobře absorbována vodou a většina její energie je tak přeměněna na teplo. Tyto teplotní body lokalizované hluboko ve tkáni, vytváří teplotní gradient a stimulují tak lokální mikrocirkulaci, což přináší více kyslíku buňkám.

660nm – tvorba nových buněk

Vlnová délká 660 nm přenáší správné množství energie do povrchu tkání. Tato energie se ukládá na buněčné úrovni, to vede ke zvýšení růstu nových buněk – proliferaci a akceleraci metabolických procesů. Laserová terapie má tak excelentní výsledky při hojení ran a regeneraci tkání.

Máte zájem o zaslání katalogu ?

Katalog Vám zašleme fyzicky poštou, nebo elektronicky emailem.

[contact-form-7 id=“886″ title=“K-Laser“]